ثبت آگهی | بیوتی آفر مرجع آگهی های مراکز آرایشی و زیبایی | درباره بیوتی آفر


درباره بیوتی آفر

 وبسایت بیوتی آفر ، وبسایت ثبت آگهی در زمینه مراکز آرایشی و زیبایی میباشد .هدف از ایجاد این وبسایت نمایش آگهی های مختص به مراکز آرایشی ، پزشکان زیبایی ، مراکز زیبایی دندان ، مراکز زیبایی پوست ، مراکز زیبایی مو ، مراکز مخصوص تناسب اندام  و... میباشد .این وبسایت از پذیرش سایر آگهی ها معذور است .کلیه مراکز آرایشی و زیبایی میتوانند بسته به نوع آگهی مد نظر خود اطلاعات خود را به همراه تصاویر مربوطه در سایت قرار دهند .لذا خواهشمند است در ارسال اطلاعات و تصاویر دقت کافی را مبذول فرمایید .کیفیت تصاویر باید قابل قبول باشد و تصاویر بی کیفیت حذف خواهند شد .این وبسایت هیچ مسئولیتی نسبت به صحت اطلاعات مندرج در آگهی ها ندارد و بازدید کنندگان گرامی باید دقت کافی را در این زمینه داشته باشند .

در صورت تمایل  به عکسبرداری حرفه ای و یا ایجاد تور مجازی سه بعدی از سالن و مرکز زیبایی خود میتوانید با ما تماس حاصل فرمایید .ارسال لینک سایت در کلیه آگهی ها رایگان میباشد و اگر مرکزی  تمایل به طراحی وبسایت اختصاصی داشته باشد ، ما می توانیم سایتی زیبا و شخصی برای ایشان طراحی نماییم .گروه بیوتی آفر ، صد در صد تبلیغات مجموعه شما را بر عهده میگیرد .

 

 

در صورتی که تمایل به تصویر برداری اختصاصی وطراحی سایت اختصاصی و درج آگهی ویژه در این وبسایت را داشته باشید میتوانید با ما تماس حاصل فرمایید .

 

 ایمیل: Info@beautyoffer.ir

 021-65508015